REKLAMA

Zachęcają niższymi cenami

foto: dolny-slask.org.pl

Jest taniej. Koleje Dolnośląskie obniżyły ceny biletów na trasie Kłodzko-Nowa Ruda.

Szynobusy będą w ten sposób konkurować z transportem drogowym. Do tej pory bilet na tej trasie kosztował 7,60 zł. Teraz podróżni zapłacą tylko 4,50 zł. Natomiast student zapłaci jedynie 2,20 zł. Liczba osób korzystających z kolei na trasie pomiędzy Kłodzkiem, a Nową Rudą jest niewielka. I to właśnie dlatego kolejarze chcą ściągnąć dodatkowych podróżnych. Zwłaszcza, że na pozostałych odcinkach linii kolejowej Kłodzko-Wałbrzych jeździ o wiele więcej pasażerów. Na dłuższym odcinku trasy, czyli Kłodzko Główne – Wałbrzych Główny w ubiegłym roku Kolejami Dolnośląskimi pojechało 80 tysięcy 360 podróżnych. W tym roku powinno ich być więcej. Do końca kwietnia szynobusy przewiozły już 27 tysięcy 808 osób.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zachęcają niższymi cenami

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

W takim lokalu mieszka trójka małych dzieci

Ten budynek nie ma fundamentów. Nikt nie pamięta, kiedy cokolwiek tu remontowano. Ściany pękają. Mieszkań dogrzać nie można, a ściany od podłogi do sufitu pokrywa grzyb. Lokatorzy rozkładają ręce i proszą o jedno - o godne warunki do życia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×