REKLAMA

Podstawówki pływały

fot. Svida Świdnica

Tak pływali w weekend

W miniony weekend 29-30 maja na pływalni CTS w Nowej Rudzie - Słupcu odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki zawodników 10-11 lat strefy Dolnego Ślaska (ranga Korespondencyjnych Mistrzostw Polski).
Podczas Powiatowych Zawodów Pływackich Szkół Podstawowych o puchar Burmistrza Miasta Nowa Ruda Nowa Ruda widoczne były przede wszystkim na pierwszych stopniach podium Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowej Rudzie i Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku. Wśród szkół gimnazjalnych najlepiej wypadli uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Nowej Rudzie i Gimnazjum nr 1 w Kłodzku.
Podczas drużynowego wieloboju pływackiego najwięcej punktów wśród 11-latków zdobyła Oliwia Sikorska, a wśród chłopców - Aleksy Caliński - oboje z MKS Juvenia Wrocław. Dobrze zaprezentowali się także zawodnicy z UKS "Szóstka-Kłodzko".

Wszystkie wyniki znajdują się na www.omegatiming.pl oraz www.dozp.eu

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Podstawówki pływały

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×