REKLAMA

Dla nas to ważne

Ze zniszczeń w gminie Radków chce mi się już płakać. Dwukrotnie przekazywałem policji i burmistrzowi Bednarczykowi nazwiska osób, które niszczą z nudy, dla zabawy wiaty, tablice i inne dobrodziejstwa. Myślę, że dałem im wystarczającą ilość czasu, aby mogły zrobić z tymi osobami porządek. Po cichu, bez rozgłosu. Ale nie zrobili tego, więc nieco teraz ujawnię. Otóż przekonywałem ich, że w większości sytuacji wystarczyłyby po prostu męskie rozmowy burmistrza i policjantów z rodzicami tej grupki młodych osób. To są osoby tak związane z miejscową społecznością, że szybko by uspokoili swoje dzieci. Ale tak się nie stało. I nie potrzeba byłoby żadnych dochodzeń, spraw przed sądami. Ale burmistrz już się chyba trochę zestarzał i może werwy ma mniej, bo wcześniej był znany z takich zakulisowych działań - może w innych obszarach - ale takich, które skutkowały tym, że teraz miasto i gmina Radków tak dobrze wyglądają, na przykład w porównaniu do gminy Nowa Ruda. Panowie, działajcie. A na koniec jeszcze o głośnej sprawie zawieszenia w obowiązkach policjanta z gminy Radków. Gdy dowiedziałem się o sprawie zapytałem się swoich informatorów z różnych służb, czy lecieć na ostro z gośćmi. Zazwyczaj mówią - to oczywiste. Tym razem jednak - przynajmniej w kwestii policjanta z Radkowa - może być tak, że jest wrabiany w coś czego nie dokonał, ale po prostu był najbliżej i łatwo można było mu postawić zarzuty. Zatem z osądzaniu go poczekajmy aż sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

 

Komentarze dla artykułu (2): Dla nas to ważne

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×