REKLAMA

Proszę pomóżmy!

Piękne słowa matki chorej dziewczyny z Radkowa: „wystarczy, aby 3 miliony osób wpłaciły po 1 zł, a moja córka ma szansę na terapię w Stanach Zjednoczonych i przeżycie”. W ślad za tym apelem mam osobistą prośbę do kilkunastu tysięcy osób, które co tydzień czytają mój komentarz - proszę pomóżmy. Każdy, tyle ile może. Osobiście właśnie teraz dokonałem przelewu. Teraz niech to zrobi każdy z Was. Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek wcześniej, przez ostatnie 14 lat mojej pracy w "Gazecie Noworudzkiej” wystosował podobny apel. Nigdy jednak wcześniej, nie było potrzebne aż tyle pieniędzy na leczenie osoby od nas. Nie z drugiego końca kraju, ale osoby od nas - z którą zapewne wielu z nas mijało się idąc przez Nową Rudę, czy Radków. Julia to młoda i piękna dziewczyna. Ma przed sobą całe życie - najpierw studia, później pewnie założenie rodziny. Nie pozwólmy na to, aby to się zmieniło. Dla mnie to smutne, że nadal w Polsce trzeba organizować takie zbiórki, aby móc sfinansować leczenie za granicą, które w naszym kraju jest niemożliwe. Żaden rząd, niezależnie czy składający się z ludzi prawicy, czy lewicy, czy też liberałów i ludowców nie doprowadził do tego, że takie leczenie automatycznie byłoby finansowane z budżetu państwa. Ona teraz powinna się skupić na leczeniu, a nie na zastanawianiu się o to, czy uda się zebrać astronomiczną kwotę, aby mogła przeżyć. Dlatego wszyscy zróbmy co możemy, aby jak najszybciej mogła się skupić na myśleniu tylko o swoim powrocie do zdrowia. Niech pieniądze, nie będą przeszkodą!

Komentarze dla artykułu (2): Proszę pomóżmy!

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×