REKLAMA

Zlikwidujemy wam oddział wewnętrzny

Nie lubię, jak robi się ze mnie idiotę. A jeszcze bardziej nie lubię, jak z moich Czytelników robi się idiotów. Na litość boską, nie róbmy sobie jaj. Radni dowiadują się z "Gazety Noworudzkiej", że dyrekcja szpitala chce likwidować laboratorium, więc zapraszają dyrekcję na komisję. Dyrekcja zapewnia, że przyjdzie i powie, że to co napisane w gazecie to nieprawda. Ale przychodzi i mówi - oczywiście nie tak ostrymi słowami jak ja teraz, ale zamiennikami - zlikwidujemy wam oddział wewnętrzny, zlikwidujemy laboratorium. Niby przypadkiem po raz pierwszy na tej samej komisji dr Stępkowski mówi, że nie może już dalej sam pracować na oddziale. A skoro sam nie może, to nie będzie oddziału (w oficjalnym języku zostanie zawieszony). A jak nie będzie oddziału, to po co laboratorium... Tyle, że dr Stępkowski zapewne tak by nie powiedział, gdyby nie fakt, że dyr. Radziejewska zaproponowała mu pracę na oddziale wewnętrznym kłodzkiego szpitala, gdzie brakuje rąk do pracy. On chętnie dalej pracowałby w Nowej Rudzie, gdyby ta sama dyrekcja mu pomogła. Idźmy dalej. Pani Radziejewska przekazała jeszcze jedną informację. Powiedziała wszem i wobec, że daje 50 tys. zł miesięcznie i mieszkanie lekarzowi, który chciałby u nas pracować, ale chętnych nie ma. To stek bzdur. Rozumiem, że można z radnych robić idiotów (w polityce czasami tak jest, choć tego nie popieram), nie rozumiem jednak, jak w tak wrażliwej sprawie, jak szpital nie tylko z ich, ale z nas wszystkich robi się idiotów. Pani Dyrektor, my nie jesteśmy ciemnym ludem. My wypowiadanych przez Panią głupot nie przyjmujemy do wiadomości, tylko mówimy sprawdzam. Gdyby faktycznie dawała Pani 50 tys. zł miesięcznie, to lekarz do pracy w Nowej Rudzie na pewno znalazłby się. I na koniec apeluję: szpital to miejsce dla osób chorych, cierpiących. Nie róbmy z nich idiotów. Nie z nich.

Komentarze dla artykułu (2): Zlikwidujemy wam oddział wewnętrzny

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

Nowotwory, choroby układu krążenia, zapalenie płuc, cukrzyca - na to chorowali mieszkańcy Nowej Rudy. Blisko 1000 pacjentów leczyło się w ubiegłym roku na oddziale wewnętrznym noworudzkiego szpitala

foto: pixabay.com

Prawie 100 osób przetransportowano w asyście m.in. ratowników medycznych i policji po ewakuacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Niektórzy podopieczni schronienie znaleźli w Jugowie, Ścinawce Dol. i dzielnicy Słupiec.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×