REKLAMA

Miała poprawić bezpieczeństwo

Miała powstać z myślą o pieszych i poprawić ich bezpieczeństwo. Czy wreszcie powstanie kładka nad potokiem Dzik w dzielnicy Słupiec? Na razie szanse na jej budowę maleją z każdym dniem.

Przynajmniej na budowę w tym roku nie ma co liczyć. Jak informuje Agata Kwinta z Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku w tegorocznym budżecie powiatu na ten cel nie ma ani grosza.
Widnieje w nim za to remont ul. Kwiatkowskiego, który niestety nie obejmuje kładki dla pieszych, jaka miała by powstać obok. Na razie, a w zasadzie od ubiegłego roku mówi się tylko o dokumentacji technicznej, która miała powstać do końca października ubiegłego roku. Dziś urzędnicy wciąż się nią zasłaniają, a mieszkańcy jak czekali tak wciąż na kładkę czekają. Dzięki niej mieszkańcy os. XXX-lecia nie musieliby już chodzić na około.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Miała poprawić bezpieczeństwo

Obrazek użytkownika Redaktor
  • Redaktor
  • 15-05-2018

Nowa gazeta w Radkowie! Już wkrótce nowy bezpłatny magazyn radkowski. Do Waszych skrzynek trafi nowy bezpłatny magazyn o gminie Radków! W pierwszym numerze przedstawiamy kto jest kim w radkowskim magistracie: ujawniamy powiązania rodzinne i wcześniejsze miejsce pracy wielu urzędników. Przedstawimy też kopie dokumentów świadczących o "fachowości" obecnych pracowników ratusza. Ponadto zestawienie środków unijnych pochodzących z ZIT pozyskanych przez Radków i dla porównania gminy Mieroszów i wiejską Nowa Ruda. Zapraszamy też do lektury najnowszego sondażu i prezentacji (potencjalnych) kandydatów na burmistrza Radkowa

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×