REKLAMA

Sołectwa z kasą

foto: pixabay.com

Wiemy, które sołectwa zwyciężyły w XVI Edycji Powiatowego Konkursu „Najlepsze inicjatywy społeczności lokalnych” organizowanego przez kłodzkie Starostwo Powiatowe.

Wśród zwycięzców znalazło się 10 naszych sołectw, które otrzymały łączną kwotę dofinansowania w wysokości 24 tys. 500 zł. ► Sokolec dostał 2 tys. 500 zł na projekt „Salę i jej otoczenie modernizujemy bo w niej zabawy, spotkania, uroczystości i szkolenia organizujemy” ► Sokolica dostała 2 tys. 500 zł na realizację projektu „Za kątek wypoczynku i rekreacji w Sokolicy” ► Koszyn będzie realizował projekt „Małe kroki, wielkie zmiany – doposażenie Naszego Miejska Integracji”. Tu kwota dofinansowania to również 2 tys. 500 zł ► Dworki zrealizują projekt „Dworki wieś malownicza, turystyczna i zadbana – poprawa wizerunku sołectwa”. Dofinansowanie to 2 tys. 500 zł ► Bartnica dostała 2 tys. zł na projekt „ Bartusiowa Miejscowość Bartnica” ► Bożków dostał 2 tys. 500 zł i będzie modernizował salę wiejską (II etap) ► Włodowicom przyznano 2 tys. 500 zł. Rozpoczną I etap modernizacji placu zabaw ► Wolibórz będzie realizował projekt „O przestrzeń Woliborską zadbamy modernizację kładki i piękne klomby w naszej wsi wykonamy”. Dofinansowanie tego projektu to 2 tys. 500 zł ► Ludwikowice Kł. również z dofinansowaniem w wysokości 2 tys. 500 zł ruszą z projektem „Plac rekreacyjny w Ludwikowicach Kł., krainą zabawy i wypoczynku”. ► Dzikowiec zagospodaruje teren w celu integracji i rekreacji. Tu kwota dofinansowania to 2 tys. 500 zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sołectwa z kasą

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×