REKLAMA

Zaprezentuj się na jarmarku

foto: Galeria, Twierdza Kłodzko

Już w sierpniu przeniesiemy się do czasów kiedy Kłodzko znajdowało się na bursztynowym szlaku i stanowiło centrum ówczesnego kupiectwa.

10-12 sierpnia na Wyspie Piasek rozłożą się stragany i kramy kupców oraz rzemieślników podczas kolejnej edycji Jarmarku Fortecznego - imprezy, która corocznie towarzyszy Forum Tradycji oraz Dniom Twierdzy.
Wystawcy chętni do zaprezentowania swoich produktów (nalewki, miody, wypieki, rękodzieło...) mogą nadsyłać swoje zgłoszenia w terminie do dnia 26.07.2018 r.
Dokumenty do pobrania znajdują się na str. UM Kłodzko
http://www.klodzko.pl/pl/aktualnosci-kultura-sport-turystyka/11-aktualno...

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zaprezentuj się na jarmarku

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×