REKLAMA

Pies straszył w Koszynie

Mariola Celedes z Koszyna dziękuje policjantowi Grzegorzowi Krawczyszynowi, który zainteresował się mogłoby się wydawać błahym problemem.

Tym problemem był wielki pies jednego z sąsiadów, który od dawna wzbudzał strach wśród mieszkańców Koszyna. - Pies był wypuszczany rano. Nie ma ogrodzenia, więc biega po ulicy. Nie mogłam nawet do pracy wyjść, bo jak zobaczyłam na przystanku wielkiego, szczerzącego zęby psa, to się wróciłam i pojechałam następnym busem - mówi Mariola Celedes, mieszkanka Koszyna. - Kiedyś już nawet sołtys interweniował, ale to nie przyniosło skutku - dodaje.
Pomógł policjant
Pomoc przyszła ze strony policji. Dyżurny Grzegorz Krawczyszyn nie zbagatelizował problemu i od razu we wskazane miejsce wysłał patrol. - Nie było problemu, że nie ma wolnego patrolu lub przekładania sprawy na zasadzie „zajmiemy się tym”. Szybko zainterweniował, znalazł wolny patrol i wysłał do nas, za co dziękuję, bo z tym psem naprawdę był problem od dawna - przekonuje pani Mariola. - Do dyżurnego zadzwonił mieszkaniec z informacją, że po ulicy biega pies bez uwięzi. Dyżurny skierował tam patrol. Policjanci przeprowadzili z mieszkańcem rozmowę prewencyjną i pouczyli o konsekwencjach takiego postępowania - potwierdza słowa mieszkanki Wioleta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, właściciel psa może zostać ukarany grzywną w wysokości 250 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Pies straszył w Koszynie

Obrazek użytkownika Z Koszyna
  • Z Koszyna
  • 15-10-2018

Tak właśnie jest w gminie pod rządami Mierzejewskiej. Czas na zmiany.
Obrazek użytkownika Asia W.
  • Asia W.
  • 15-10-2018

Chodziłam po gminie i jestem przerażona jak walą się budynki komunalne, drogi do remontu, pod urzędem gminy brak miejsc do parkowania. Mieszkańcy gminy są przerażeni i modlą się o takiego gospodarza gminy jak Kołodziej.
Obrazek użytkownika Z Dzikowca
  • Z Dzikowca
  • 16-10-2018

To nie ma się co modlić tylko trzeba iść na wybory. Jeśli wygra Kołodziej w I turze (a jest na to szansa) to Mierzejewska dostanie czerwoną kartkę. Jeśli zaś wejdzie do II tury z Kołodziejem (co też jest prawdopodobne) to wszystko będzie zależało od wyborców Sołek Muzyki. Ale Oni prawdopodobnie tak jak chyba wszyscy dość mają rządów Mierzejewskiej. Tak czy siak wójtowa skazana jest na porażkę. Oby!!!
Obrazek użytkownika ze Świerk
  • ze Świerk
  • 17-10-2018

Gmina Nowa Ruda Czas na Zmiany. Pogonijmy stary układ. Wybierzemy Wojciecha z Kołodziejów!!!

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×