REKLAMA

Jeden etap zakończony

foto i info: www.parafiajugow.pl

Trwają prace przy budowie nowego ogrodzenia na cmentarzu parafialnym w Jugowie.

Zakończył się kolejny etap stawiania ogrodzenia, czyli stawianie murów z czerwonego piaskowca od kaplicy poległych górników w kierunku ulicy Chłopów. Montowane są także nowe przęsła na ogrodzeniu, które było wykonane w roku ubiegłym. Dalsze prace będą wykonywane w ramach posiadanych środków finansowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jeden etap zakończony

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

W takim lokalu mieszka trójka małych dzieci

Ten budynek nie ma fundamentów. Nikt nie pamięta, kiedy cokolwiek tu remontowano. Ściany pękają. Mieszkań dogrzać nie można, a ściany od podłogi do sufitu pokrywa grzyb. Lokatorzy rozkładają ręce i proszą o jedno - o godne warunki do życia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×