REKLAMA

Pożyczą prawie 6 milionów

5 milionów 700 tys. zł - na tyle władze Nowej Rudy chcą zadłużyć miasto.

Nowa Ruda wyemituje 5 tys. 700 zł obligacji. Każda będzie o wartości tysiąca złotych. A to oznacza, że samorządowcy zadłużą nasze miasto o kolejne 5 milionów 700 tys. zł. Uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na spłatę wcześniejszych długów. Pójdą też na budowę basenu przy ul. Fredry w centrum Nowej Rudy (2 mln 700 tys. zł), remonty dróg na ulicach Fabrycznej w centrum Nowej Rudy i ul. Rzecznej w dzielnicy Drogosław (łącznie milion złotych) oraz powstanie punktu widokowego na nadszybiu szybu Nowy I w dzielnicy Słupiec (300 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożyczą prawie 6 milionów

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×