REKLAMA

Autorki o Bohaterze

Spotkanie autorskie - wspomnienie plk. Sokola

W poniedziałek, 18 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie odbyło się spotkanie z Teresą Bazałą i Eweliną Martyną-Dybek, autorkami książki "Pułkownik Józef Kazimierz Sokol bohater spod Monte Casino". Zebrani usłyszeli nie tylko historię pułkownika i ciekawostek związanych z jego poświęconego krajowi życia, ale także zobaczyć film dokumentalny z bitwy o Monte Cassino.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Autorki o Bohaterze

Obrazek użytkownika czascza
  • czascza
  • 19-05-2015

PO PiS razem. Piękny widok. Kasa kasą, ale solidarnościowe korzenia łączą.

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×