REKLAMA

Autorki o Bohaterze

Spotkanie autorskie - wspomnienie plk. Sokola

W poniedziałek, 18 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie odbyło się spotkanie z Teresą Bazałą i Eweliną Martyną-Dybek, autorkami książki "Pułkownik Józef Kazimierz Sokol bohater spod Monte Casino". Zebrani usłyszeli nie tylko historię pułkownika i ciekawostek związanych z jego poświęconego krajowi życia, ale także zobaczyć film dokumentalny z bitwy o Monte Cassino.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Autorki o Bohaterze

Obrazek użytkownika czascza
  • czascza
  • 19-05-2015

PO PiS razem. Piękny widok. Kasa kasą, ale solidarnościowe korzenia łączą.

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×