REKLAMA

Komunikat turystyczny

Planujesz wybrać się w Góry Stołowe? Lepiej to przeczytaj!

W roku 2018 planuje się udostępnienie obiektów turystycznych Szczeliniec Wielki i Błędne Skały od 28 kwietnia. Do tego czasu wstęp wyłącznie na własną odpowiedzialność (z uwagi na trudne warunki pogodowe, tj. śnieg, oblodzenie).

W związku z wykonywaniem prac leśnych w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków turystycznych czerwonego i niebieskiego prowadzących na Błędne Skały wyznacza się czasowe ich obejście według załączonej mapy. Obejście będzie obowiązywało do odwołania.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Komunikat turystyczny

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×