REKLAMA

Przyjdź na Jarmark do Ścinawki

9 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy do Ścinawki Średniej.

Za chwilę rozpocznie się ten czas. Czas Jarmarków Bożonarodzeniowych, a wraz z nimi czas świątecznych zakupów. Bo bez nich jarmarku opuścić się nie da. W Ścinawce Średniej odbędzie się m.in. prezentacja stołów wigilijnych, będzie degustacja potraw z maku, który zazwyczaj kojarzy nam się ze świątecznymi pysznościami, będzie też kiermasz, na którym znajdziemy wszystko, co kusi ludzkie oko. Nie zabraknie występów muzycznych, rozstrzygniemy konkurs „Piękna Wieś Radkowska” i poznamy czeskie zwyczaje bożonarodzeniowe.
Zapraszamy 9 grudnia od godz. 12:00 do Hali Sportowej w Ścinawce Średniej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przyjdź na Jarmark do Ścinawki

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Kłodzku będą kontrolować przewoźników, ale muszą mieć do tego podstawy.

foto: fb UM w Nowej Rudzie

O czym mówią radni na sesjach i jak głosują? Teraz każdy mieszkaniec będzie mógł być uczestnikiem sesji rady nie wychodząc z domu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×