REKLAMA

Nowe zakażenia koronawirusem

Chory jest mieszkaniec gminy Radków i mieszkanka Kłodzka

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Wczoraj (czwartek, 7 maja) w powiecie kłodzkim odnotowano kolejne zakażenia koronawiusem. Zachorowały dwie osoby. To mieszkaniec gminy Radków, który był pacjentem szpitala w Kłodzku. Został on przewieziony do szpitala zakaźnego oraz mieszkanka Kłodzka z objawami, która została przebadana przez ZOZ i skierowana na kwarantannę domową.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Nowe zakażenia koronawirusem

Obrazek użytkownika polecam
  • polecam
  • 12-05-2020

Youtube - NTV - PREZYDENT TANZANII O ABSURDALNYCH WYNIKACH
Obrazek użytkownika polecam
  • polecam
  • 13-05-2020

Youtube w Realu24 o WHO , szczepionkach itp
Obrazek użytkownika Danuta
  • Danuta
  • 14-05-2020

Czy może mi ktoś wytłumaczyć tytuły w gazecie noworudzkiej/ małe litery celowo/ informujące o chorych i ich miejscach pracy. Tytuły w stylu: "mamy powody do obaw" . Jakich obaw? Baranie jeden z drugim,pracujący w tej gazecie! Mam nadzieję,że jak zostaniesz zarażony / a wiele ludzi jest bezobjawowych/ też pojawi się artykuł na pierwszej stronie gazety w stylu jak powyżej, informujący o zakażeniu jakiegoś" wielkiego redaktora"
Obrazek użytkownika Dr. Werner
  • Dr. Werner
  • 17-05-2020

Prościej się nie da, maseczki to ściema. https://www.facebook.com/odmladzanienasurowo/videos/569215087034028/?app=fbl

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×