REKLAMA

Złote gody - Plurimos annos

Mieszkańcy Jugowa obchodzili 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego

Pięćdziesięciolecie ślubu to piękna i wspaniała uroczystość. W niedzielę 30 lipca na mszy św. o godz. 11.30 modliliśmy się za naszych parafian, którzy złote gody obchodzili. Państwo Jerzy i Krystyna Bidzińscy pobrali się 16.07.1967r w kościele p.w. św. Katarzyny w Jugowie. Mieszkańcami Jugowa są od 1947r. Dochowali się dwójki dzieci, syna Grzegorza i córki Sylwii. Pani Krystyna  pracowała w tkalni Nowa Ruda Drogosław jako tkaczka, a pan Jerzy jako piekarz w piekarni Drogosław. Obecnie oboje są już na emeryturze, ale jesień swojego życia spędzają bardzo aktywnie. Pan Jerzy regularnie jeździ na rowerze i chodzi po górach, pani Krystyna zajmuje się domem, pielęgnowaniem ogródka i robieniem robótek ręcznych. Oboje należą również do Klubu Seniora Wrzos gdzie mile spędzają czas ze znajomymi. Drodzy jubilaci życzymy wszelkiej pomyślności i Plurimos Annos.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Złote gody - Plurimos annos

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×