REKLAMA

Z NST do WSB

Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej uczestniczyli w warsztatach Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

26 września 2017 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych odbyły się warsztaty organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Był to projekt skierowany do uczniów klasy czwartej Technik Agrobiznesu. Podstawowym założeniem warsztatu było wzmocnienie powiązania edukacji z rynkiem pracy i stworzenie dodatkowych warunków dla uczniów do zdobycia wiedzy oraz umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Odbyte zajęcia ułatwią uczniom na zachowanie swobody podczas egzaminów ustnych, rozmów kwalifikacyjnych, nawiązywania pierwszych kontaktów. W ramach warsztatów zostały zaprezentowane główne elementy związane z wystąpieniami publicznymi, ze szczególnym uwzględnieniem sposobów doboru  treści i ich prezentacji oraz podstaw komunikacji werbalnej i niewerbalnej. 

Noworudzka Szkoła Techniczna

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z NST do WSB

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×