REKLAMA

Wpadł seryjny włamywacz

Za liczne włamania odpowie przed sądem. 31-letni włamywacz został zatrzymany przez kryminalnych z Nowej Rudy.

Zgromadzony materiał dowodowy potwierdzają jak twierdzą policjanci, że mężczyzna ma na swoim koncie co najmniej kilka kradzieży. 31-latek działał od początku kwietnia na terenie powiatu kłodzkiego. Kilkukrotnie włamał się do budynków w trakcie budowy, skąd ukradł elektronarzędzia i przewody elektryczne. Na swoim koncie ma też włamanie do budynku zamkniętej szkoły w Nowej Rudzie skąd ukradł sprzęt elektroniczny. Złodziej przyznał się do włamań i kradzieży, a policjantom udało się już odzyskać dwa skradzione ze szkoły tablety. Teraz mężczyzna stanie przed sądem, a za kratami może spędzić nawet 10 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wpadł seryjny włamywacz

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×