REKLAMA

Nagrała go nagiego

foto: pixabay.com

Wielce musiał zdziwić się mieszkaniec Radkowa, który zobaczył się nago w internecie.

Poznał kobietę w internecie. Tak mu się spodobała, że przez kamerkę wykonywał inną czynność seksualną. Nie wiedział jednak, że ona to nagrywa. Film opublikowała w internecie. 24-latek z Radkowa do tego stopnia się wkurzył, że przed tygodniem doniósł kryminalnym, że filmowano go bez jego zgody w trakcie czynności seksualnej podczas połączenia video z nieznaną kobietą. Teraz sprawę wyjaśniają noworudzcy policjanci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nagrała go nagiego

Obrazek użytkownika Gilu
  • Gilu
  • 26-07-2020

I znów Radków na tapecie jak widać patologia pod każdym względem.

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×