REKLAMA

Ruszyła noworudzka liga futsalu

W poniedziałek, 1 grudnia o godz. 18.00 ruszyła noworudzka liga futsalu. Do rozgrywek zgłosiło się dziewięć zespołów.

W pierwszej kolejce Czarne Konie po zaciętym meczu wygrały z Chatą Reaktywacja 3:2. Bramki w tym spotkaniu dla Czarnych Koni strzelali: Paweł Dziedzina, Grzegorz Fagasiński oraz Przemysław Stelmach. Natomiast dla Chaty Reaktywacji bramki zdobyli Piotr Pasek oraz Mirosław Łazarewicz. W drugim spotkaniu Piast Nowa Ruda nie wstawił się na pierwsze spotkanie, dzięki czemu Słowianin Wolibórz poprzez walkower wygrał 5:0. W trzecim spotkaniu Husky Express nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu Opuszczeni Drogosław wygrywając 18:1. Łupem bramkowym podzielili się: Patryk Wójtowicz (4), Patryk Ptaszkiewicz (4), Mariusz Wątroba (3), Jacek Buryn (3), Radosław Borkowski (2) oraz Rafał Pancerz (2). Bramkę honorową w tym spotkaniu strzelił Dominik Waszkiewicz. W ostatnim tego dnia meczu Smilebus Gorczyca wygrała 6:2 z Husarią. Dla zwycięskiej drużyny bramki strzelali: Łukasz Gargała (3), Piotr Kochanek, Mateusz Uroda i Piotr Wojciaczyk. Dla Husarii bramkę zdobył Jacek Krzyżanowski oraz Krzysztof Nowak. Druga kolejka ligi futsalu odbędzie się w czwartek, 4 grudnia od godz. 18.00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Ruszyła noworudzka liga futsalu

Obrazek użytkownika Obserwatorr
  • Obserwatorr
  • 04-12-2014

A w Ścinawce Średniej nowy-stary Pan Burmistrz zakazuje gry w piłke nożną!!!

Policyjny pościg trwał dość długo. Młody mężczyzna za szereg przestęstw, których się dopuścił może trafić za kraty nawet na pięć lat

Dziennikarze przejmują pałeczkę. Sami wyjaśniają, co stało się za tymi drzwiami w jednym z budynków przy ul. Piastów w centrum Nowej Rudy.
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×