REKLAMA

Będą na łączności

foto ilustracyjne pixabay.com

W Karłowie powstaje maszt telefonii komórkowej. Wreszcie mieszkańcy wsi i turyści będą mieli zasięg w swoich telefonach.

- Wreszcie zasięg telefonii komórkowej pokryje ten region i będzie można wezwać pogotowie, straż pożarną i wszystkie służby ratownicze, bo teraz tylko w jednym punkcie było pokrycie dla wszelkiej telefoniki - cieszy się burmistrz Jan Bednarczyk. W tej sprawie już blisko 5-6 lat temu interweniować zaczęły władze Radkowa. Teraz walka okazała się skuteczną, bo włączył się w nią Bartosz Małek - dyrektor Parku Narodowego Gór Stołowych. - Wówczas nie wyrażono zgody na budowę stacji na Szczelińcu. Teraz park się zgodził i dzięki parkowi to jest, bo jakby się opierał, nikt nie podjąłby żadnej inicjatywy - podkreśla Bednarczyk.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Będą na łączności

Obrazek użytkownika Gazer
  • Gazer
  • 08-10-2019

Będą na łączności a chcą być na gazie. Bednarczyku, weź się do roboty i gazyfikuj naszą wieś! Masz zamiar pierdzieć w stołek do końca kadencji?
Obrazek użytkownika SC
  • SC
  • 11-10-2019

Sukces burmistrza Bednarczyka! Jego sołectwo Ścinawka Górna drugie w województwie w rankingu Agro Mistrzowie pod patronatem ministra rolnictwa. To dzięki dobremu gospodarzowi Bednarczykowi oraz byłemu sołtysowi i radnemu Hajłaszowi!
Obrazek użytkownika grażyna
  • grażyna
  • 11-10-2019

Wspaniała wiadomość!!!! Sukces Bednarczyka prawie jak nobel Tokarczuk!!

Nowotwory, choroby układu krążenia, zapalenie płuc, cukrzyca - na to chorowali mieszkańcy Nowej Rudy. Blisko 1000 pacjentów leczyło się w ubiegłym roku na oddziale wewnętrznym noworudzkiego szpitala

foto: pixabay.com

Prawie 100 osób przetransportowano w asyście m.in. ratowników medycznych i policji po ewakuacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Niektórzy podopieczni schronienie znaleźli w Jugowie, Ścinawce Dol. i dzielnicy Słupiec.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×