REKLAMA

Szukają strażników

Nie ma chętnych na strażników miejskich. Wciąż są dwa wolne etaty.

To już druga próba znalezienia nowych strażników. W poprzednim naborze aplikować można było do 1 kwietnia. Niestety chętnych do pracy w straży miejskiej nie było, więc nabór trwa dalej. Tym razem dokumenty można składać do 26 kwietnia do godz. 10:00
Teraz noworudzka straż miejska to 10 strażników i jeden pracownik cywilny zatrudniony na monitoringu. Strażnicy pracują na 3 zmiany po 8 godzin, 30 dni w miesiącu.
Przedział wiekowy noworudzkich strażników to dziś 38 – 50 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Szukają strażników

Obrazek użytkownika Jarek
  • Jarek
  • 13-04-2019

Kiedyś składałem podanie do Straży Miejskiej, trzeba przyznać że wiele lat temu. Ale ich duma i postępowanie wobec interesanta, bądź przyszłego kolegi z pracy było takie wyniosłe i poniżające dla osoby ubiegającej się o pracę, że aż się chciało wycofać złożone dokumenty. Ale... jak widać, w przyrodzie trwa równowaga i teraz... kogoś brakuje.
Obrazek użytkownika Qwerty
  • Qwerty
  • 19-04-2019

Tych nieudaczników powinni dawno zlikwidować. Nie dość, że na monitoringu nigdy nikt nic nie widzi to w razie potrzeby nawet nie interweniują.

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×