REKLAMA

Nowa Ruda. Wylicytuj samolot na licytacji WOŚP

Obecnie samolot licytuje 8 osób

Fot. Allegro

Nowa Ruda. Na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przekazany samolot MIG-21M. Będą chętni?

Nowa Ruda. Burmistrz Kiliński wraz z radnymi postanowili przekazać na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy samolot MIG-21M, który został przekazany Nowej Rudzie przez firmę ASCO z Wrocławia podczas 8 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po tym jak pierwotny zwycięzca licytacji nie wpłacił pieniędzy. Samolot jest niesprawny, był "zaparkowany" od 20 lat w tym samym miejscu. Licytować można go poprzez stronę Allegro. 

Jeszcze kilka lat temu samolot MIG-21 znajdujący się przy wjeździe do centrum Nowej Rudy był chlubą miasta. Można go było zobaczyć niemal na wszystkich folderach i widokówkach promujących miasto. Wszystko za sprawą jego historii, ale tej najnowszej. W styczniu 2000 r. samolot został wylicytowany przez osobę podającą się za noworudzkiego biznesmena podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Problem pojawił się kilka dni po zakończeniu licytacji, gdy okazało się, że jej zwycięzca nie ma zamiaru zapłacić 150 tys. zł za wylicytowany przedmiot. Wtedy właściciel jednej z firm ochroniarskich we Wrocławiu postanowił, że to zrobi, a następnie przekaże MIG-a mieszkańcom miasta. 

 

KLIKNIJ I WYLICYTU SAMOLOT

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nowa Ruda. Wylicytuj samolot na licytacji WOŚP

Obrazek użytkownika Powodzenia
  • Powodzenia
  • 27-01-2021

Niech wielichowskiej pomoze owsiak przetransportować ten sowiecki złom na podwórko będzie mogła skutecznie obronić się przed Pisowcami..

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×