REKLAMA

Negocjacje w sprawie oświetlenia

Tauron inwentaryzuje swoje punkty świetlne w Radkowie.

W gminie jest ok. 2 tys. 600 punktów świetlnych, z czego ok. 500 jest na słupach Taurona. Strony ustalają warunki, bo chcą podpisać umowę na eksploatację istniejących opraw świetlnych.
Grupa Tauron porządkuje i sprawdza stan swojego mienia w zakresie oświetlenia.
- Tauron wymaga od nas inwentaryzacji i rozliczenia punktów świetlnych na terenie gminy, ponieważ część jest nasza, a część znajduje się na słupach należących do Taurona – mówi nam Jan Bednarczyk, burmistrz Radkowa. – Trwają rozmowy. Albo gmina będzie ponosić koszty montażu lamp na słupach, albo Tauron zdecyduje, aby założyć swoje lampy na swoich słupach, a te zdjąć, albo będzie tak, że nowa spółka, którą Tauron powołał, przejmie oświetlenie na terenie gminy na drodze przetargowej. O tym rozmawiamy już od roku – dodaje. - Jesteśmy w kontakcie z Panem Burmistrzem. Aktualnie trwają rozmowy i ustalenia na ten temat. W pierwszej kolejności strony chcą ustalić warunki i podpisać umowę na eksploatację istniejących opraw oświetleniowych. Trwają negocjacje warunków – informuje Marcin Dziechciarz, Starszy specjalista ds. promocji i PR dolnośląskiego oddziału Grupy Tauron we Wrocławiu.
Marcin Dziechciarz przyznaje, że analizowany jest też wariant związany z wymianą wszystkich opraw na oprawy LED. Sprawa finansowania jest kwestią dwustronnych negocjacji pomiędzy TAURON Dystrybucja Serwis S.A. a Gminą Radków.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Negocjacje w sprawie oświetlenia

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×