REKLAMA

Gwałciciel z zarzutami

Są zarzuty dla gwałciciela z Radkowa.

Mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu do 12 lat więzienia
Prokurator postawił zarzuty mężczyźnie, który 15 czerwca próbował zgwałcić żonę swojego kuzyna. Później zaś zaatakował 15-latkę na terenie kompleksu sportowego przy ul. Piastowskiej w Radkowie. - W ubiegłym tygodniu prokurator postawił zarzuty w zakresie dwóch czynów, czyli usiłowanie zgwałcenia lub dokonania innych czynności seksualnych - informuje Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. Prokurator zamiast wpakować mężczyznę za kraty, to zdecydował się objąć go dozorem policji oraz wydał mu zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. - Teraz prowadzone będą jeszcze czynności procesowe. Mężczyzna będzie m.in. przebadany przez biegłych z zakresu psychiatrii. Mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat więzienia. Zarówno usiłowanie jak i dokonanie są tak samo karane - przypomina śledczy. Przypomnijmy. Do pierwszego zdarzenia doszło 15 czerwca przy ul. Przedmieście w Radkowie. - Do zdarzenia doszło 15 czerwca ok. godz. 22:00. 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, podstępem próbował doprowadzić żonę swojego kuzyna do odbycia stosunku. Na szczęście został przepłoszony przez męża kobiety - informował Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Już wtedy mężczyzną zainteresowała się prokuratura. Wówczas jednak oskarżany dziś mężczyzna cieszył się wolnością i bez skrępowania jeździł po mieście rowerem. Na swój kolejny wybryk nie dał długo czekać. Jego kolejną ofiarą stała się 15-latka, którą zaatakował na terenie kompleksu sportowego Orlik. Prokuratura wszczęła postępowanie w zakresie usiłowania gwałtu. Dziewczynka zeznawała przed Sądem Rejonowym w Kłodzku. Jak widać jej zeznania wystarczyły, aby mężczyźnie zostały postawione zarzuty.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gwałciciel z zarzutami

W poniedziałek w Operze Wrocławskiej Julian Golak odebrał statuetkę w uznaniu wieloletniej działalności „za służbę na rzecz budowania tożsamości regionalnej Dolnego Śląska”.

- Rozwój Nowej Rudy zależy w dużej części od decyzji podejmowanych w Sejmiku. W ciągu 12 lat przeznaczyliśmy dziesiątki milionów złotych m.in. na budowę obwodnicy, przebudowę ul. Świdnickiej i trasy do granicy w Tłumaczowie. Chcę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców – mówi Julian Golak, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

foto: użyczone

Wójt się nie poddaje i odwołała się od decyzji konserwatora zabytków, który nakazał jej wstrzymać rozbiórkę wiaduktu pod nieczynną linią kolejową na trasie Dzikowiec-Srebrna Góra.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×