REKLAMA

Biedronki całodobowo?

foto: Internet

Mniej osób jednocześnie może robić zakupy. Sposobem na kolejki przed sklepami jest wydłużenie godzin ich funkcjonowania.

Noworudzcy radni z komisji porządku publicznego zgodzili się na wydłużenie godzin otwarcia sklepów. Dzięki temu trzy noworudzkie sklepy sieci Biedronka przy ul. Piłsudskiego, Teatralnej i Słupieckiej do 6 lipca mogą być otwarte przez całą dobę. Na razie przez trzy miesiące.- Cel jest oczywisty. Chodzi o to, żeby rozłożyć w czasie wszystkich potencjalnych klientów danych sklepów - tłumaczy Tomasz Kiliński, burmistrz Nowej Rudy.Obecnie obowiązuje zasada, że na każdych 15 mkw powierzchni sklepu o wielkości powyżej 100 mkw może przebywać jeden klient.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Biedronki całodobowo?

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×