REKLAMA

GALERIA: Twierdza w ogniu

fot. K. Niebora / forty.pl

W sobotę, 13 czerwca, Twierdza w Srebrnej Górze zadrżała od wystrzału z armat. Bitwa o twierdzę zakończyła się zwycięstwem. Ponad 100 żołnierzy, wraz ze srebrnogórskim regimentem brało udział w rekonstrukcji historycznej bitwy. Żywa lekcja historii była okazją do poznania żołnierskiej musztry, taktyki wojennej oraz codziennego żołnierskiego życia w obozie wojskowym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): GALERIA: Twierdza w ogniu

foto: UMiG Radków

Burmistrz Bednarczyk złożył wniosek do władz powiatu o przekazanie gminie drogi Wambierzyce-Raszków, aby sam mógł zdobyć kasę na jej wyremontowanie.

foto ilustracyjne
pixabay.com

Trwają lub zmierzają ku końcowi remonty w 30 budynkach, którymi zarządza Noworudzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×