REKLAMA

Śpiewanie pod Orłem

To spotkanie powoli staje się tradycją. Zapraszamy na trzecią edycję górskiego spotkania z poezją śpiewaną.

Już po raz trzeci, 8 września spotkamy się na terenie schroniska Orzeł w Sokolcu. O 18:00 rozpoczniemy wspólnie Śpiewanie pod Orłem. W tym roku wystąpią: Marek Majka z zespołem, Janusz Radek, „Póki Co”.
Będzie wszystko co niezbędne – przepiękne widoki, turystyczna atmosfera, wspaniali ludzie i przepiękna muzyka, która potrafi człowieka poruszyć.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Śpiewanie pod Orłem

W poniedziałek w Operze Wrocławskiej Julian Golak odebrał statuetkę w uznaniu wieloletniej działalności „za służbę na rzecz budowania tożsamości regionalnej Dolnego Śląska”.

- Rozwój Nowej Rudy zależy w dużej części od decyzji podejmowanych w Sejmiku. W ciągu 12 lat przeznaczyliśmy dziesiątki milionów złotych m.in. na budowę obwodnicy, przebudowę ul. Świdnickiej i trasy do granicy w Tłumaczowie. Chcę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców – mówi Julian Golak, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

foto: użyczone

Wójt się nie poddaje i odwołała się od decyzji konserwatora zabytków, który nakazał jej wstrzymać rozbiórkę wiaduktu pod nieczynną linią kolejową na trasie Dzikowiec-Srebrna Góra.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×