REKLAMA

Poprawki do 25 sierpnia

Minął termin, w którym wykonawca ubiegłorocznego remontu elewacji budynku szkoły podstawowej nr 2 przy ul. Kopernika w Nowej Rudzie miał wykonać poprawki. Nie wykonał, ale sprawa nie trafi do sądu.

Podpisana została ugoda z wykonawcą. Termin ustalono na 25 sierpnia. W tym okresie wykonane zostaną prace elewacyjne - informuje Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie.
Projektują po łebkach.
I najprawdopodobniej wykonawca tym razem terminu dotrzyma. Choć w rozmowie z dziennikarzami „Gazety Noworudzkiej” przyznaje, że ma zastrzeżenia. - Do poprawy były tak naprawdę detale, jak uzupełnienie opasek. To były nieścisłości w projekcie. Projektanci robią projekty po łebkach, a później wymagane jest coś, czego w projekcie nie było. Detale zostały źle wykonane i trzeba je poprawić - komentuje całą sprawę Dominik Konefał.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Poprawki do 25 sierpnia

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×