REKLAMA

Podzielmy budżet

Teraz mieszkańcy mają wpływ na rozwój swojego miasta. Jakie inwestycje zaproponują?

Budżet obywatelski to proces, w którym mieszkańcy nie tylko decydują o przeznaczeniu części budżetu miasta. To proces, dzięki któremu mogą przede wszystkim bezpośrednio oddziaływać na miasto priorytetyzując i realizując potrzeby swoich lokalnych społeczności. Mieszkańcy mogą zgłaszać zadania od 22 stycznia do 6 kwietnia 2018 roku. Przewidywana łączna kwota środków przeznaczona na budżet obywatelski wyniesie 300.000 zł. Z tej kwoty wyodrębnia się:

  1. Kwotę 150.000 zł na zadanie ogólnomiejskie,

  2. kwotę 150.000 zł na zadania dotyczące poszczególnych części Miasta Nowa Ruda w tym:

  • Drogosław – 50.000 zł

  • Centrum – 50.000 zł

  • Słupiec – 50.000 zł

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Podzielmy budżet

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×