REKLAMA

3 miliony za nielegalne automaty!

Policja z Kłodzka wspólnie z Urzędem Celnym zabezpieczyła 32 nielegalnie działające automaty do gier na terenie powiatu kłodzkiego. Ich właścicielom grozi teraz potężna – ponad 3-milionowa kara oraz do 3 lat pozbawienia wolności!

- Policjanci od kwietnia tego roku skontrolowali na terenie powiatu kilkanaście lokali, łącznie zabezpieczyli 32 automaty do gier – mówi rzecznik KPP, Wioletta Martuszewska. - Na każdym z nich zainstalowane były gry o charakterze losowym, na które konieczna jest specjalna koncesja.
Wszystkie zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie – dodaje. Właścicielom grozi kara pieniężna w wysokości 3 mln 200 tysięcy złotych i do 3 lat pozbawienia wolności.
Przypomnijmy, że od 1 kwietnia weszły w życie zmiany w ustawie o grach hazardowych i podmioty prywatne nie mogą ustawiać automatów poza kasynami.
Za ich posiadanie w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wys. 100 tys. zł od jednego urządzenia. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym są one umieszczane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): 3 miliony za nielegalne automaty!

Obrazek użytkownika cha , cha , cha
  • cha , cha , cha
  • 19-07-2017

A dlaczego tylko 13% Polaków płaci abonament RTV i się nawet wysyłało do nich komornika , by dobić biedę , jak PO miało władzę w Państwie ?A innych się chroniło ?Dlaczego 87 % nie płaci dalej abonamentu , to co jedni mogą a drudzy nie , dlaczego znajomi nie płaca ???? Koniec bliski bezprawiu , dobra zmiana swoje widać robi ! KONIEC PAŃSTWA W PAŃSTWIE !!!

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×