REKLAMA

Hreniak nowym wojewodą

www.hreniak.pl

Paweł Hreniak nowym wojewodą dolnośląskim.

Przed godz. 11.00 Warszawie rozpoczęła się uroczystość wręczania nominacji wszystkim 16wojewodom. 36-letni Paweł Hreniak z Prawa i Sprawiedliwości jest od dziś nowym wojewodą dolnośląskim. Hreniak to przewodniczący klubu PiS w sejmiku wojewódzkim, bliski współpracownik wiceszefa partii Adama Lipińskiego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Hreniak nowym wojewodą

Obrazek użytkownika Henio
  • Henio
  • 09-12-2015

Nareszcie , brawo !!! , brawo !!! No ciekawe czy doszło do fałszerstwa w wyborach w Kłodzku ?Samorządowych i tych ?Ciekawe ?

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×