REKLAMA

Będzie ładniej w kościele

Pierwsza stacja została już zawieszona na swoim miejscu w kościele w Jugowie

Miesiąc trwała renowacja, czyli odnawianie pierwszej stacji Drogi Krzyżowej w kościele w Jugowie. Zachowano je w takim stylu i kolorystyce, jakim uczynił je artysta, dlatego też zostały usunięte późniejsze warstwy malatury i w ten sposób można było ustalić w jakich kolorach namalował je artysta, który wykonał te stacje dla kościoła. Wielkie podziękowania panu Oskarowi Markiewiczowi za trud włożony w przywrócenie pełnego blasku, na razie jednej stacji Drogi Krzyżowej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będzie ładniej w kościele

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×