REKLAMA

Willa dla złodziei

Mierzejewska nie korzysta. Złodzieje korzystają.

Kiedyś zachwycał, dzisiaj coraz bardziej popada w ruinę. Mowa o budynku po stołówce i bibliotece w parku dawnej szkoły poligraficznej w centrum Nowej Rudy. I aż trudno teraz pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu poprzedni wójt Sławomir Karwowski kupił ten obiekt od władz powiatu z myślą o przeniesieniu tam Urzędu Gminy. Nowa wójta nie podzielała jednak już tego pomysłu i wystawiła budynek na sprzedaż. Tyle, że chętnych na zakup willi nie ma. Są za to złodzieje zainteresowani okradaniem budynku, z tego co jeszcze w nim pozostało. Na początku stycznia pracownicy Urzędu Gminy zawiadomili o uszkodzeniu dwóch drewnianych skrzydeł drzwiowych. Straty oszacowano na 1000 zł, ale niewykluczone, że będą o wiele większe. Drzwi były uszkodzone i otwarte, więc niewykluczone, że doszło też do włamania do środka i kradzieży rzeczy znajdujących się wewnątrz budynku. To sprawdzą policjanci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Willa dla złodziei

foto: pixabay.com

Media informują, że Polacy zaczynają chorować na sepsę. Z kolei kłodzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna uspokaja: my na razie nie chorujemy.

foto: pixabay.com

Ludzie nie chodźcie na pokazy - grzmi Danuta Łącz, prezes noworudzkiego oddziału Federacji Konsumentów. Wizyta na takim pokazie może nas kosztować grube tysiące złotych.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×