REKLAMA

Food Truck zjadą do Kłodzka

Food Truck Show po raz kolejny zagości w Kłodzku ! Food trucki staną na placu pod Mostem św. Jana.

Burgery, frytki i pizza, ale też owoce morza, chińskie pierogi a także gofry, lody, donaty - restauracje na kółkach, czyli food trucki zawojowały polskie miasta i stały się obowiązkowym elementem ich krajobrazu.
Food Truck Show to świetna okazja do skosztowania kuchni z różnych zakątków świata. Na placu pod mostem św. Jana w Kłodzku 21 i 22 lipca stanie kilkanaście food trucków z najróżniejszymi przysmakami.
Food Truck Show to nie tylko jedzenie, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Organizatorzy zadbają o to, aby czas oczekiwania na jedzenie umilić różnego rodzaju atrakcjami m.in. muzyką na żywo. Znajdzie się również coś dla najmłodszych, stworzona zostanie strefa kids.

Food Truck Show w Kłodzku odbędzie się w następujących terminach:
- 21 lipca (sobota): 12:00 - 22:00
- 22 lipca (niedziela): 12:00 - 20:00

Info: FB UM Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Food Truck zjadą do Kłodzka

Obrazek użytkownika Urra
  • Urra
  • 09-07-2018

Urra jest juz pewne wygrywamy w pierwszej turze Bodzio Wielki majstersztykiem Geniusza zdobywa przewagę o wygraną Wystarczy dopisać popieram i wygrywam urra urra urra Świat nasz egzotyczne wczasy wracamy na fali .Michas budżecik z długów wyczyścil a my zbieramy laury Urra urra urra Juz niemoge się doczekać wejścia do UM urra urra

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×