REKLAMA

Oferta dla bezrobotnych do 24 roku życia

Oferta dla młodych bezrobotnych mieszkańców Kłodzka i powiatu

Bezpłatne szkolenia, staże i kasa do wzięcia! Jeśli masz do 24 lat, jesteś bezrobotny i szukasz pracy to ten projekt jest dla Ciebie. Polska Izba Młodych Przedsiębiorców oraz Fundacja Eudajmonia poszukują 78 młodych ludzi które chcą podnieść swoje zawodowe kwalifikacje.

 „Pierwszy krok do zatrudnienia  - program wsparcia młodzieży NEET na rynku pracy i edukacji” to tytuł projektu skierowanego do młodych mieszkańców pięciu powiatów: złotoryjskiego, lwóweckiego, górowskiego, kłodzkiego oraz wałbrzyskiego. Polska Izba Młodych Przedsiębiorców oraz Fundacja Eudajmonia rozpoczęły rekrutację do projektu skierowanego do młodych ludzi do 24 roku życia. Podstawowe kryteria oprócz wieku to zamieszkiwanie na terenie wymienionych pięciu powiatów oraz brak pracy. Preferowane będą osoby długotrwale bezrobotne i niepodsiadające kwalifikacji zawodowych. Ilość miejsc ograniczona do 78 osób.
Co daje uczestnictwo w projekcie? 
bony szkoleniowe dla każdego uczestnika do max. 2,5 tys. zł 
płatne staże
bezzwrotne dotacje na założenie własnej firmy do nawet 20 tys. zł
wsparcie pomostowe 
opłacanie ewentualnych dojazdów na kursy, szkolenia, staże  
pośrednictwo pracy
wsparcie dla osób z niepełnosprawnością 
Więcej informacji o projekcie oraz formularz rekrutacyjny na: www.euro.concret.pl oraz www.eudajmonia.pl lub pod numerem telefonu 500 718 805

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Oferta dla bezrobotnych do 24 roku życia

Jan Bednarczyk chce sprzedać salę wiejską, z której korzystają mieszkańcy Raszkowa.

foto: zalewradkow.pl

Domki nad Radkowskim Zalewem od strony czeskiej nie wyglądają estetycznie i psują wizerunek gminy - tak o ośrodku wypoczynkowym mówią radkowscy radni.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×