REKLAMA

Policjanci apelują

Coraz częściej policjanci interweniują w związku z kradzieżami, do jakich dochodzi na terenie ogródków działkowych.

Przebywają tam również osoby obce, które wykorzystują nieuwagę działkowiczów i kradną portfele torebki i inne rzeczy pozostawione bez nadzoru. Taka kradzież miała miejsce między innymi 5 czerwca. Na terenie ogródków działkowych w Kłodzku sprawca wykorzystał nieuwagę dwóch kobiet i z otwartej altanki ukradł torebki z dokumentami i pieniędzmi.
- Aby uchronić się przed kradzieżą czy kradzieżą z włamaniem należy altanki odpowiednio zabezpieczyć i nie pozostawiać w ich wnętrzu wartościowych przedmiotów – przypomina Marcin Sknera z kłodzkiej policji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Policjanci apelują

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×