REKLAMA

Zostań miss gazety!

Już w marcu ruszamy z nowym konkursem piękności. Będzie trwał okrągły rok

Przez cały rok czytelnicy trzech lokalnych tygodników (Gazety Kłodzkiej, Gazety Noworudzkiej i Gazety Ząbkowickiej) zagłosują na najpiękniejsze mieszkanki dwóch powiatów. Wybiorą Miss Wiosny, Miss Lata, Miss Jesieni i Miss Zimy. Najpiękniejsze dziewczyny, oprócz nagród, trafią do kalendarza. 

 

Więcej przeczytaj w Gazecie Noworudzkiej nr 977

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zostań miss gazety!

Obrazek użytkownika Helena
  • Helena
  • 11-02-2016

Gazeta regionalna nie powinna być sponsorowana przez lokalną władzę , bo wiadomo to narzędzie do manipulacji , ostrej , nieraz niesprawiedliwych ataków na opozycję , konkurencje , która zawsze powinna być i patrzeć władzy na ręce , może również służyć do tuszowania i stwarzania pozorów , taki agar , pożywka dla rozwoju patologi władzy , gazety regionalne powinny być niezależne !

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×