REKLAMA

Kryjówka w górach

foto: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

Nie zdradzają miejscowości, ale potwierdzają, że ukrywał się w naszych okolicach.

Nieoficjalnie wiadomo, że w pobliżu Radkowa. Policyjni „łowcy głów” z wrocławskiej komendy wojewódzkiej namierzyli mężczyznę poszukiwanego przez niemiecką policję za udział w grupie przestępczej kradnącej części samochodowe
Na co dzień zajmują się poszukiwaniem najgroźniejszych przestępców. Do nich należał też, zatrzymany na naszym terenie obywatel Kazachstanu, który był poszukiwany przez niemiecką policję (Zespół Poszukiwań Celowych w Bawarii) za udział w grupie mającej na swoim koncie kradzieże części samochodowych o wartości 2 mln euro. Wrocławscy policjanci ustalili, że poszukiwany może ukrywać się na terenie powiatu kłodzkiego i sprawę przekazali policyjnym „łowcom głów” z wrocławskiej komendy wojewódzkiej. Poszukiwany prowadził zakonspirowany tryb życia, a jego „kryjówka” była ciężka do zlokalizowania. Unikał kontaktu z osobami postronnymi. Starał się, aby miejsce w którym się ukrywał, wyglądało na niezamieszkane. Działania operacyjne wrocławskich policjantów przeprowadzone przy współpracy z niemieckimi i czeskimi organami ścigania doprowadziły do odkrycia kryjówki poszukiwanego. Zaskoczony obecnością policjantów w swoim lokum, zatrzymany mężczyzna trafi ł do policyjnego aresztu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kryjówka w górach

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Nagrali swój pierwszy teledysk do utworu „Horyzonty”. Nagrali też debiutancką płytę. Noworudzka KARMA mocnym uderzeniem wkroczyła na lokalną scenę muzyczną. Teraz przyszedł czas, aby usłyszał o nich kraj.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×