REKLAMA

Nowy plac zabaw w Ludwikowicach

Plac zabaw kosztował 80 tys. zł

fot. Gmina Nowa Ruda

Na placu zabaw znajdują się: zestaw systemowy trzypodestowy, składający się z dwóch zjeżdżalni, tunelu oraz dwóch ścian wspinaczkowych, dwa bujaki, dwie huśtawki oraz ławka

Wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Ludwikowicach Kłodzkich mają nowy plac zabaw. Zamontowano urządzenia zabawowe o zróżnicowanym kształcie i przeznaczeniu, dla dzieci w różnym wieku. Urządzenia mają na celu, poza zapewnieniem rozrywki, prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci. Wybrane urządzenia pełnią funkcję rekreacyjną, integracyjną oraz estetyczną. Poprawiają sprawność fizyczną i koordynację ruchową, zarówno dzieci, jak i młodzieży. Znajdują się tam: zestaw systemowy trzypodestowy, składający się z dwóch zjeżdżalni, tunelu oraz dwóch ścian wspinaczkowych, dwa bujaki, dwie huśtawki oraz ławeczka, na której odpocząć mogą opiekunowie. Wartość inwestycji to ponad 80 tys. zł. Gmina wystąpiła o dofinansowanie zadania w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w kwocie 30 tys. zł. Wykonawcą była firma Dolpo Sp. z o.o. ze Szczecina.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowy plac zabaw w Ludwikowicach

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×