REKLAMA

Wpłynęły cztery oferty

Cztery firmy chcą remontować salę wiejską w Czerwieńczycach. Na remont jest 400 tys. zł

Jeszcze w tym roku sala wiejska będąca miejscem spotkań mieszkańców wsi może zmienić się nie do poznania. Z zewnątrz. Wykonania nowej elewacji chcą się podjąć aż cztery firmy, które złożyły swoje wyceny do władz gminy. ATELIER Anny Dziaduś z Nowej Rudy chce za remont 314 tys. 713 zł, firma Mangan Dariusza Gruś z Ząbkowic Śl. nieco więcej, bo 398 tys. 238 zł. Natomiast firma „OLIWIA” należąca do Dominika Konefała z Nowej Rudy zażyczyła sobie za remont 384 tys. zł.
Żadna z tych firm najprawdopodobniej jednak nie wykona nowej elewacji, bo wpłynęła jeszcze jedna oferta. Firma Jarosława Wojciechowskiego JW-INVESTMENT z miejscowości Rachanie chce wykonać elewację za 290 tys. zł, ale daje najkrótszy okres gwarancji, bo zaledwie 37 miesięcy (inne firmy dawały 5 lat gwarancji). Nowa elewacja ma być gotowa do 31 października. Co ciekawe, władze gminy już po raz drugi szukają wykonawcy. Podczas pierwszego przetargu wpłynęła tylko jedna oferta, złożona przez firmę „PERFEKT” Mariusza Pietruszewskiego z Dzikowca. Wykonawca za remont chciał wówczas blisko 350 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wpłynęły cztery oferty

W listopadzie ubiegłego roku internauci próbowali ratować Skansen Mini Zoo w Wambierzycach, jedną z najstarszych atrakcji turystycznych naszego regionu. Dziś czytelnicy alarmują, że zwierzęta, które w nim przebywają potrzebują pomocy.

Mieszkaniec natknął się w lesie w okolicach Włodzickiej Góry na rozszarpanego koziołka. My sprawdzamy, czy w lasach znów grasują wilki i czy miłośnicy leśnych wędrówek mogą czuć się bezpiecznie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×