REKLAMA

Bez wody, bez ludzi

Kąpielisko zamknięte na kłódkę. Nie ma kasy na jego remont

To już pewne! Podobnie jak w ubiegłym roku, również podczas tegorocznych wakacji kąpielisko przy ul. Fredry w centrum Nowej Rudy nie będzie otwarte. Jak tłumaczy Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy burmistrza Tomasza Kilińskiego, aby basen mógł zostać otwarty wcześniej musi przejść gruntowny remont. - Definitywnie obiekt musi spełniać wymogi, bezpieczeństwa aby móc zostać otwarty. Basen wymaga gruntownych remontów, na które obecnie nie ma środków - wyjaśnia rzecznik.

Katastrofalny stan kąpielisko sprawia, że nie ma zainteresowanego jego wynajęciem. Chociaż Czajka nie odpowiada jednoznacznie na pytanie, czy władze Nowej Rudy zastanawiają się nad możliwością wydzierżawienia kąpieliska Centru Turystyczno-Sportowemu, czyli miejskiej spółce zarządzającej obiektami sportowymi w dzielnicy Słupiec.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu Gazety Noworudzkiej nr 833

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bez wody, bez ludzi

W listopadzie ubiegłego roku internauci próbowali ratować Skansen Mini Zoo w Wambierzycach, jedną z najstarszych atrakcji turystycznych naszego regionu. Dziś czytelnicy alarmują, że zwierzęta, które w nim przebywają potrzebują pomocy.

Mieszkaniec natknął się w lesie w okolicach Włodzickiej Góry na rozszarpanego koziołka. My sprawdzamy, czy w lasach znów grasują wilki i czy miłośnicy leśnych wędrówek mogą czuć się bezpiecznie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×