REKLAMA

Bez wody, bez ludzi

Kąpielisko zamknięte na kłódkę. Nie ma kasy na jego remont

To już pewne! Podobnie jak w ubiegłym roku, również podczas tegorocznych wakacji kąpielisko przy ul. Fredry w centrum Nowej Rudy nie będzie otwarte. Jak tłumaczy Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy burmistrza Tomasza Kilińskiego, aby basen mógł zostać otwarty wcześniej musi przejść gruntowny remont. - Definitywnie obiekt musi spełniać wymogi, bezpieczeństwa aby móc zostać otwarty. Basen wymaga gruntownych remontów, na które obecnie nie ma środków - wyjaśnia rzecznik.

Katastrofalny stan kąpielisko sprawia, że nie ma zainteresowanego jego wynajęciem. Chociaż Czajka nie odpowiada jednoznacznie na pytanie, czy władze Nowej Rudy zastanawiają się nad możliwością wydzierżawienia kąpieliska Centru Turystyczno-Sportowemu, czyli miejskiej spółce zarządzającej obiektami sportowymi w dzielnicy Słupiec.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu Gazety Noworudzkiej nr 833

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bez wody, bez ludzi

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×