REKLAMA

30 nowych miejsc pracy

foto: dolny-slask.org.pl

Z początkiem kwietnia, rozstrzygnięty został przetarg na zakup terenu oraz prowadzanie działalności w granicach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest -Park” w Słupcu.

Działkę o łącznej powierzchni 2,1108 ha znajdującą się przy ulicy Spacerowej, nabyła firma JINXUS z Wrocławia. - Dzięki staraniom władz miasta oraz Zarządu WSSE, w „noworudzkiej pod strefie” działalność rozpocznie kolejna firma - zapowiada burmistrz Tomasz Kiliński.
Hala produkcyjna, w której na początek zatrudnienie znajdzie co najmniej 30 osób, a inwestycja może sięgać nawet 20 mln EURO, powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu Framo Morat. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, forma prowadzonej działalność, posiadać będzie charakter przemysłu nieuciążliwego.- Jest to już drugi inwestor na przełomie miesięcy, który ulokował swój kapitał właśnie w „naszej strefie”. Mam na myśli „MM Logistyka” przy ulicy Szybowej, który także utworzył kilkadziesiąt miejsc pracy - przypomina burmistrz. Dzięki wieloletniej współpracy z ARR Agroreg oraz Zarządem WSSE i staraniom w tworzeniu jak najlepszych warunków dla potencjalnych inwestorów, na chwilę obecną noworudzka podstrefa jest w pełni zagospodarowana! Aktualnie czekamy na jej rozszerzenie o kolejne 6 hektarów w okolicach ul. Szybowej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): 30 nowych miejsc pracy

Obrazek użytkownika sz
  • sz
  • 11-05-2018

20 mln EURO ? A na KRS ta firma ma kapitał zakładowy 5000 zł.

Mieszkańcy wsi w gminie Nowa Ruda i gminie Radków skarżą się na problemy z dojazdami.

Mieszkańcy są zbulwersowani, prezes spółdzielni nie widzi w tym nic złego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×