REKLAMA

Kłodzko. W szpitalu szczepionek nie brakuje

Kłodzko. W szpitalu nie brakuje szczepionek

Fot. Pixabay

W kłodzkim szpitalu szczepionek póki co nie brakuje. Kto może jeszcze z nich skorzystać?

Kłodzko. Od poniedziałku, 25 stycznia w kłodzkim szpitalu realizowane są szczepienia II dawką szczepionki przeciw koronawirusowi. Jak poinformował dziś szpital pacjenci mogą zgłaszać się w to samo miejsce o tej samej porze (godzina szczepienia). W przypadku kiedy z powodu braku dostawy szczepionki na II dawkę nastąpi uzasadnione przesunięcie daty podania II dawki, placówka będzie informować o tym poprzez swoją stronę internetową: www.zoz.klodzko.pl. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z II dawki szczepionki proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu telefonicznie pod nr tel. 535 321 616.

W poniedziałek, 25 stycznia w całej Polsce rozpoczął się program masowego szczepienia seniorów z grupy I, czyli osób powyżej 70. roku życia. Według rządowego harmonogramu, od 15 stycznia na szczepienia mogli zgłaszać się obywatele powyżej 80. roku życia, a od 22 stycznia - seniorzy 70+. 

Do dziś w naszym powiecie zaszczepionych zostało 3592 osoby. Drugą dawką zaszczepiono 75 osób. 

 

SPRAWDŹ ILE OSÓB ZACHOROWAŁO NA KORONAWIRUSA 25 STYCZNIA

DOWIEDZ SIĘ, GDZIE BĘDZIESZ MÓGŁ SIĘ ZASZCZEPIĆ

PRZECZYATJ O WZRASTAJĄCEJ LICZBIE ZGONÓW W KŁODZKU

 

 

 

 

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko. W szpitalu szczepionek nie brakuje

Obrazek użytkownika farmerka
  • farmerka
  • 26-01-2021

byłam z mężem na szczepieniu v19 super bez kolejek koordynatorka super wytłumaczyła lekarz i Pani która podawała szczepionkę mili wszystko sprawnie dziękuję

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×