REKLAMA

Będzie nowa droga

Kiedyś pilnie strzeżony teren, a już wkrótce miejsce, po którym bez żadnych przeszkód będzie mógł jeździć każdy.

Pas graniczny w okolicach przejścia granicznego Bozanov Radków zamieni się w drogę.
Stanie się tak dzięki przekazaniu tego terenu władzom Radkowa przez Skarb Państwa. - Teraz chcę stworzyć w tym miejscu drogę polną, szutrową dla transportu rolnego. Dla rolników, turystów, ale też leśników. Ułatwi im to życie, ale też będzie to dodatkowe miejsce, z którego turyści będą mogli podziwiać piękno naszej gminy - przekonuje burmistrz Jan Bednarczyk. Nowa droga powinna powstać w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Będzie nowa droga

Obrazek użytkownika maya
  • maya
  • 17-10-2018

Skandal z ruchem Tirów na ul. Kwiatkowskiego i w całym Słupcu nabiera na sile. Sprawą zajmie się telewizja TVP Wrocław. Wizyta ekipy reporterskiej odbędzie się w czwartek 18. października o godz 11,00 na ul. Kwiatkowskiego. Wszyscy mieszkańcy mogą przyjść i wyrazić swoje zdanie. Kamieniołom dostał cynk i wywozi kamień przez całą noc by jutro nie jeździły ciężarówki. Śmierdząca sprawa. Przyjdź na spotkanie !!!
Obrazek użytkownika Morris
  • Morris
  • 17-10-2018

Bzdury, w nocy nikt nie wozi kruszywa a śmierdzi to po wizycie autorki postu w toalecie. TV Wrocław niestety ale z założenia nie może nic wyjaśnić, takie mamy czasy.
Obrazek użytkownika maya
  • maya
  • 18-10-2018

Tiry na Kwiatkowskiego to zagrożenie dla życia ludzi. 10 000 tirów w miesiącu to trujące spaliny, ciągły hałas, kurz i pył krzemowy, zakorkowane miasto, jeżdżenie po chodnikach. Masz dość przyjdź na ul Kwiatkowskiego o godz 11,00. Władze miasta i powiatu olały mieszkańców. Musimy bronić się sami!!!

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×