REKLAMA

Dla wszystkich kobiet

Zapraszamy na Gminny Dzień Kobiet do Ludwikowic Kłodzkich

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska oraz Dyrektor Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda Gabriela Buczek to bez wątpienia bardzo zaangażowane w swoja pracę osoby ale i prawdziwe kobiety. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet zapraszają na uroczyste i wspólne świętowanie wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Gminny Dzień Kobiet odbędzie się w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kłodzkich od godziny 17:00. W programie koncert pt.: "Lata Dwudzieste, Lata Trzydzieste", wystąpią: Danuta Gołdon-Legler oraz Jakub Klich.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dla wszystkich kobiet

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×