REKLAMA

Dla wszystkich kobiet

Zapraszamy na Gminny Dzień Kobiet do Ludwikowic Kłodzkich

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska oraz Dyrektor Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda Gabriela Buczek to bez wątpienia bardzo zaangażowane w swoja pracę osoby ale i prawdziwe kobiety. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet zapraszają na uroczyste i wspólne świętowanie wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Gminny Dzień Kobiet odbędzie się w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kłodzkich od godziny 17:00. W programie koncert pt.: "Lata Dwudzieste, Lata Trzydzieste", wystąpią: Danuta Gołdon-Legler oraz Jakub Klich.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dla wszystkich kobiet

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×