REKLAMA

Czekają na wyniki

Wszyscy czekają na wyniki. Informacje, które do nas spływają, to jeszcze informacje nieoficjalne.

- Nie ma jeszcze wyników. Wszyscy czekamy z niecierpliwością. Ale jak obserwują wstępne wyniki to na Osiedlu Piastowskim przoduje Komitet Tomasza Kilińskiego i KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA – mówi nam Andrzej Behan, dotychczasowy przewodniczący miejskich radnych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Czekają na wyniki

Obrazek użytkownika Antypis
  • Antypis
  • 01-11-2018

Marcin Bernat jedynka Pisu do powiatu przepadł? Aj, aj.
Obrazek użytkownika Weronika
  • Weronika
  • 01-11-2018

Zając w Nowej Rudzie, teraz w gminie Mierzejewska.... Popłyneli. PiS przegrywa na naszym terenie.

W listopadzie ubiegłego roku internauci próbowali ratować Skansen Mini Zoo w Wambierzycach, jedną z najstarszych atrakcji turystycznych naszego regionu. Dziś czytelnicy alarmują, że zwierzęta, które w nim przebywają potrzebują pomocy.

Mieszkaniec natknął się w lesie w okolicach Włodzickiej Góry na rozszarpanego koziołka. My sprawdzamy, czy w lasach znów grasują wilki i czy miłośnicy leśnych wędrówek mogą czuć się bezpiecznie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×