REKLAMA

Czekają na wyniki

Wszyscy czekają na wyniki. Informacje, które do nas spływają, to jeszcze informacje nieoficjalne.

- Nie ma jeszcze wyników. Wszyscy czekamy z niecierpliwością. Ale jak obserwują wstępne wyniki to na Osiedlu Piastowskim przoduje Komitet Tomasza Kilińskiego i KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA – mówi nam Andrzej Behan, dotychczasowy przewodniczący miejskich radnych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Czekają na wyniki

Obrazek użytkownika Antypis
  • Antypis
  • 01-11-2018

Marcin Bernat jedynka Pisu do powiatu przepadł? Aj, aj.
Obrazek użytkownika Weronika
  • Weronika
  • 01-11-2018

Zając w Nowej Rudzie, teraz w gminie Mierzejewska.... Popłyneli. PiS przegrywa na naszym terenie.

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×