REKLAMA

Wyborcze układanki

Lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości przed tygodniem (wtorek, 15 lipca) ustalali, jacy kandydaci z ramienia ich partii w jesiennych wyborach samorządowych powalczą o mandaty radnych Powiatu Kłodzkiego. A jest o co walczyć, bo mieszkańcy Nowej Rudy, gminy Nowa Ruda oraz miasta i gminy Radków wybiorą łącznie 8 radnych powiatowych. PiS wystawi też swoich kandydatów na gospodarzy tych gmin, których także opiniowano podczas tego spotkania. - Uchwały opiniujące przekazano do dalszego procedowania p. Jerzemu Decowi, czyli pełnomocnikowi powiatowemu PiS, który już je zakceptowa przekazał do zatwierdzenia p. Adamowi Lipińskiemu - wice prezesowi PiS, który pełni obecnie także obowiązki szefa wałbrzyskich struktur partii Jarosława Kaczyńskiego (w miejsce poseł Anny Zalewskiej, której wygasła kadencja Prezesa Zarządu Okręgowego PiS - okręg nr 2 Wałbrzych) - tłumaczy Marek Jagódka, aktywny działcz lokalnych struktur PiSu. Jakie nazwiska znajdą się na listach PiS? Tego jszcze nie wiadomo. - Do czasu zatwierdzenia list przez p. Adama Lipińskiego nie chciałbym podawać nazwisk naszych kandydatów - wyjaśnia Jagódka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Wyborcze układanki

Obrazek użytkownika pixidixi
  • pixidixi
  • 24-07-2014

Mam nadzieję, że Tyniec wespół ze Szwedem, przy poparciu Zalewskiej, nie maczali swych lepkich palców przy układaniu list w powiecie i, że wreszcie będzie normalnie, czyli będzie szansa na odspawanie obecnego układu POlszewickiego od stołków.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 2 grudnia w Nowej Rudzie.

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×