REKLAMA

Casting do filmu

W okolicach Radkowa i Kudowy Zdroju powstanie wioska pogańska

Bartosz Konopka to reżyser doceniony na arenie międzynarodowej, nominowany w 2009 roku do Oscara za film ”Królik po Berlińsku”. Kolejnym bardzo udanym filmem reżysera był ”Lęk Wysokości” z roku 2011, w roli głównej zagrali Marcin Dorocińki i Krzysztof Stroiński (więcej o filmie na filmweb.pl). Najnowsza produkcja Bartosza Konopki osadzona jest w konwencji wczesnego średniowiecza.

Do castingu poszukujemy statystów i epizodystów
Nie ma ograniczenia jeśli chodzi o przedział wiekowy. Od dzieci (6-8lat) aż po starsze osoby (70+). Mile widziane matki z dziećmi, całe rodziny. Przygodę na wielkim ekranie możecie przeżyć wspólnie z najbliższymi. Jeśli ktoś wyjątkowo spodoba się reżyserowi i producentowi na szansę na większą rolę, jak nie w tej, to w kolejnej produkcji reżysera.

W okolicach Kudowy Zdroju i Radkowa powstanie wioska pogańska.
Specjalnie na potrzeby filmu powstanie wioska pogańska w której planowane jest większość zdjęć i właśnie mieszkańców tej wioski głównie poszukujemy.

Nie ma jeszcze filmu, a już są nagrody.
Film ma już na swoim koncie pierwszy sukces: w Cannes otrzymał nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego dla najlepszego scenariusza rozwijanego w ramach warsztatów ScripTeast.

Gdzie i kiedy casting do filmu Bartosza Konopki?
Casting odbywać się będzie 20 lipca w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu przy ul. Głównej 43 od godz. 16:00, a także 21 lipca w Zdrojowym Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Mariana Buczka 12 (obecnie ul. Pogodna) od godz. 15:00 do godz. 20:00.

Kiedy odbędą się zdjęcia do filmu?
Zdjęcia do filmu odbędą się – ostatni tydzień września i cały październik 2017.

Za pomoc przy organizacji i promocji castingu dziękujemy m.in. Stowarzyszeniu Ludzi Kreatywnych 110% Art , producentowi filmowemu Pani Dominice Mandla, Pani Małgorzacie Matusz z Urzędu Miasta w Radkowie oraz Wydziałowi Promocji ze Szczytnej.

W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami: Kontakt do SowiWeb.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Casting do filmu

Mandat i 6 punktów karnych nałożyli policjanci na 20-letniego mieszkańca Nowej Rudy. Samochód kierowany przez 20-latka zderzył się z Fordem

fot. ilustracja

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym jak na skrzyżowaniu ulic Kłodzkiej z Radkowską w Nowej Rudzie doszło do kolizji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×