REKLAMA

Nie bijcie nam braw

We Włoszech i w Polsce mieszkańcy biją brawa lekarzom. Tak dziękują im za poświęcenie i za to, co dla nas robią. Nasi lekarze braw nie chcą. Chcą za to być traktowani jak ludzie.

Dlaczego nasi medycy braw nie chcą? Przyczyna jest prosta. Bo na początku pandemii każdy wynosił ich na piedestał, a dziś zaczyna się jak mówi dr Stępkowski stygmatyzować ludzi pracujących w szpitalach. Dlaczego? Bo to oni właśnie mają roznosić wirusa i być potencjalnym źródła zakażenia. - Nie nazywajcie nas bohaterami, tylko normalnymi ludźmi, a przede wszystkim na nas nie plujcie - apeluje dr Tadeusz Stępkowski. - Nie patrzcie się na nas krzywo w sklepie, bo i takie sytuacje się zdarzają. Nie trzeba braw i nazywania nas bohaterami. Taka jest nasza praca. Tylko, że ta praca powoduje, że my się oddzielamy od własnych rodzin, własnego życia - przypomina Stępkowski. Lekarze nie chcą braw, ale chcą jak mówi Stępkowski być szanowani, bo narażają swoje życie i przypominają, że mamy też nosicieli bezobjawowych. I tak naprawdę każdy z nas może być potencjalnym zakażonym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nie bijcie nam braw

Obrazek użytkownika Pacjent
  • Pacjent
  • 18-05-2020

Doktor nie robi tego za darmo. Nasi zołnierze ginęli w Afganistanie i nikt im braw nie bił. Też robili to dla kasy. Brawa trzeba bić pielęgniarkom, salowym itp. One nie biorą takiej kasy jak lekarze.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×