REKLAMA

Zrobił się mętny

Uroczy na co dzień potok, w jednej chwili stał się mętny i odpychający. Przez awarię, do Dzika wyciekły wody opadowe ze słupieckich kamieniołomów.

Był to niekontrolowany wyciek wód opadowych z osadnika. Nie było zagrożenia, bo woda nie zawierała substancji niebezpiecznych. Na wszelki wypadek mętnością Dzika zainteresował się jednak radny Jerzy Pulit, który próbował ustalić, co dokładnie się stało? - Płynęła biała, wręcz mętna i brudna woda - tłumaczy radny. Jak się okazało, to na skutek jednodniowej awarii wody opadowe zostały spuszczone do Dzika. Kierownictwo spółki KSS Bartnica, do którego kamieniołomy należą zapewniają, że awaria została usunięta, a także podjęto odpowiednie działania, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zrobił się mętny

Obrazek użytkownika PiTer
  • PiTer
  • 21-05-2018

Ciekawe tylko, czy mieszkające w tej rzece ryby przeżyły to wydarzenie.

Jest pomysł na rozbudowę przedszkola we Włodowicach, ale do rozpoczęcia działań jeszcze daleka droga. Najpierw trzeba znaleźć kasę.

Około 2 tys. zł potrzeba, aby rozwiązać problem z oknami, o których wymianę walczy Pan Daniel z dzielnicy Drogosław.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×