REKLAMA

Pociągi nie pojadą

foto: dolny-slask.org.pl

Na problemy musi się przygotować ten, kto będzie chciał dojechać pociągiem z Wałbrzycha do Nowej Rudy. Szynobusy przestaną przewozić pasażerów.

W sierpniu wstrzymany będzie ruch pociągów między stacjami kolejowymi Wałbrzych Główny, a Głuszyca. W zamian zorganizowana będzie zastępcza komunikacja autobusowa, z zapewnioną przesiadką na pociąg. Powodem są remonty
- W sierpniu rozpoczniemy naprawę główną toru na odcinku Wałbrzych Główny-Głuszyca. Zostanie wymienionych ok. 3 tys. sztuk podkładów drewnianych na betonowe oraz blisko 4 km szyn. Przeprowadzimy wymianę podsypki oraz roboty odwodnieniowe - zapowiada Bogdan Ząbek z Polskich Linii Kolejowych. Roboty potrwają do października i będą kosztować ok. 5,5 mln zł. Wykonawcą jest firma DOLKOM z Wrocławia.
Świerki w październiku
To jednak nie jedyne prace na linii kolejowej Kłodzko-Wałbrzych, które będą miały wpływ na ruch pociągów. - Prace remontowe na moście w Świerkach w obrębie torów rozpoczną się w październiku - zapowiada Bogdan Ząbek.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pociągi nie pojadą

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×